Jak pozbyć się skórki pomarańczowej – skuteczne metody

Jeśli kłopot skórki pomarańczowej dręczy cię od lat, to z pewnością wciąż poszukujesz sposobów, dzięki jakim twoja cera będzie zdołała stać się gładka oraz jędrna.
W jaki sposób się okazuje, w żadnym wypadku nie jest to takie bezproblemowe, jednak jest kilka zabiegów, które każda z nas może przygotowywać nawet we własnym domu lub u zawodowców – wypróbuj zabiegi na cellulit Kielce.

Na pewno pomocna w walce ze skórką pomarańczową ma okazję być tak zwana kąpiel pomarańczowa. Taka kąpiel nie jest trudna do wykonania, każda z nas więc może odkryć chwilę na jej wykonanie. Na początek wlewamy wodę do wanny, po czym dodajemy do niej oliwę z oliwek oraz kilka, kilkanaście kropel olejku pomarańczowego.

Możemy również użyć innego olejku, istotne jest tylko to, aby był to owoc cytrusowy. Woda naturalnie nie powinna być nadmiernie gorąca. W ten sposób możemy przygotować kąpiel, która pomoże nam uporać się ze skórką pomarańczową.

Innym zabiegiem, który również jesteśmy w stanie zrealizować we własnym mieszkaniu może być również owocowy peeling. Jego składnikiem również może być olejek z cytrusów, ale tutaj może także być stosowny olej z orzecha laskowego czy oliwa z oliwek. Po peelingu należałoby w skórę wmasować krem nawilżający o atrybutach antycellulitowych.