Jakim sposobem odzyskać dziewczynę?

Można być mistrzem w każdej dyscyplinie – wszystko zależy od predyspozycji i treningu. Kunszt uwodzenia kieruje się tym samym algorytmem. Trening czyni mistrza, wobec tego prosty proces myślowy oparty na logice sugeruje, że im więcej randek, tym pokaźniejsza szansa na uznanie. Innymi słowy im więcej randkujemy, tym stajemy się lepsi w sztuce uwodzenia.

Nie wolno jednoznacznie zatwierdzić ani obalić tej tezy, bo wszystko zależy od predyspozycji, charakteru i szczęścia praktycznej osoby aspirującej na mistrza uwodzenia. Mówiąc dokładniej – kilka udanych randek daje całkowity obraz tego, co jest plusem delikwenta. W związku z tym rośnie samoocena, wiara we własne możliwości i przychylne nastawienie do randek. W następstwie pojawia się błyskotliwy humor i znika wszelki stres, co bezsprzecznie podnosi jakość randki. Z drugiej zaś witryny wiemy znakomicie, że parę nietrafionych randek z rzędu podcina skrzydła.

Z jakąkolwiek kolejną poziom stresu rośnie proporcjonalnie do obniżania się pewności siebie, co z kolei zapewnia klapę kolejnej randki. A jakim sposobem uwieść byłą? To już oddzielny temat – zajrzyj na jak odzyskać kobietę, a dowiesz się więcej. Najgorsze jest to, iż sztuka uwodzenia jest wybitnie nielogiczną nauką. Dzieje się tak bezsprzecznie za sprawą czynnika ludzkiego. Czarowanie w założeniu jest oddziaływaniem jednej osoby na emocje drugiej, z nastawieniem na wywieranie pożądanego wpływu na relacje pomiędzy tymi osobami. W związku z tym nie da się określić oraz spisać ogólnych zasad oraz rad dotyczących uwodzenia, gdyż te najzwyczajniej w świecie nie istnieją, tak samo jak nie są dwie osoby o identycznym guście, wyglądzie i charakterze.

Dość łatwo to wytłumaczyć na przykładzie. Weźmy na celownik naszego adepta sztuki uwodzenia i zbierzmy wszystkie pozytywnie odebrane zachowania na randce ze pospolitą, grzeczną dziewczyną z poprawnego domu. Przyjazd po nią – punkt dla nas. Kwiaty dla niej i jej mamy – następny punkt. Ciastka w nastrojowej kawiarni – kolejny punkt. Rozmowa o sztuce, poezji oraz tańcu towarzyskim – kolejne kilka. Można tak wymieniać przez długi czas. Zastanówmy się, jakim sposobem zadziałałyby te przetestowane sztuczki na randce z wyzwoloną i sfiksowaną imprezowiczką.