Zabieg mezoterapii igłowej, wykonywany w gabinecie Iwony Jamroży w Lublinie

Terapia antiaging, wykonywana w gabinecie medycyny estetycznej Iwony Jamroży daje doskonałe efekty. Prewencyjne zabiegi sprawdzą się bardzo dobrze w wypadku osób młodych i w średnim wieku, w celu odmłodzenia. Do odnowy dochodzi za sprawą PRP, opierającej się na stymulacji czynników wzrostu umieszczonych w preparacie PRP. Znajdują się w nim także białe krwinki, wykazujące działanie przeciwbakteryjne oraz zwiększające odpowiedź immunologiczną tkanek.

Podanie PRP powoduje, że dochodzi do intensywnej odbudowy skóry we wszystkich jej warstwach. Równocześnie polepsza się elastyczność, gładkość, barwa oraz kondycja naskórka. Czynniki wzrostu wpływają na: rozwój komórek macierzystych, rozwój syntezy kolagenu, angiogenezę, proliferację komórek naskórka oraz utworzenie nowych włókien kolagenowych i elastylowych. Idealnie sprawdzi się to na takich obszarach ciała jak: czoło, policzki, fałdy nosowo – wargowe, szyja, dekolt, dłonie oraz okolice oczu.

Szczegółowy opis dostępnych zabiegów z tej dziedziny umieszczony jest na stronie kliniki. Jego właścicielka również udziela odpowiedzi na temat zabiegu, a po skonsultowaniu się z pacjentką w gabinecie zadecyduje, jaka ma być częstotliwość zabiegu. Można także skorzystać z pozostałych technik takich jak zabiegi odmładzające, a o tym, jakie dają one skutki można czytać pod adresem https://www.iwonajamrozy.com i szybko zarezerwować wizytę.

Gabinet medycyny estetycznej Iwony Jamroży, ma wiele dobrych opinii. Warto się tutaj zgłosić, gdy chciałoby się zadbać o swój wygląd. Eksperci podejmują się: usuwania zmarszczek z wykorzystaniem toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, zabiegów z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej i zabiegów z użyciem peelingów medycznych. Zabiegi są dokładnie scharakteryzowane i można zobaczyć, z jakiego sprzętu robią użytek lekarze do ich przeprowadzenia.